БизнесЦензор

14.02.20 08:44

Як заробляють українські інтернет-магазини

Автор: Юрий Винничук

Рейтинг найбільш ефективних digital-каналів просування товарів та послуг.

Як заробляють українські інтернет-магазини 01
Фото:pixabay.com

Які digital-канали генерують найбільше трафіку та доходів українському бізнесу? Одне з найбільших в Україні агентств з інтернет-маркетинг Promodo проаналізувало 292 ecommerce-сайтів з України та 15 країн Центральної та Східної Європи.

Минулого року ці сайти згенерували $2,4 млрд обороту. Всі дані були отримані з Google Analytics обраних для аналізу сайтів.

БізнесЦензор публікує конспект дослідження. З аналогічним дослідженням за 2018 рік можна ознайомитись тут. З повною версією нового дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Ecommerce в Центральній та Східній Європі

  1. За кількістю сеансів десктоп програє мобільним пристроям більше ніж в 2 рази. Однак останній все ще генерує 56% доходу.
  2. В 2020 може відбутися переломний момент і вперше кількість транзакцій з мобільних пристроїв перевищить показники десктопу.
  3. Користувачі, які повернулися на сайт, здійснюють 83% всіх транзакцій, даючи в рази більше доходу. При цьому показник конверсії з таких користувачів в два рази вищий, ніж середній по сайту.
  4. Минулого року найпотужнішим каналом залучення трафіку став органічний пошук, якій обігнав платний на 10%. Однак найбільше доходу в 2019 році дала контекстна реклама.
  5. Найефективнішим каналом у співвідношенні трафік/дохід став реферальний. Мова тут про трафік з інших сайтів, рейтингів, відгуків, форумів, прайс-агрегаторів, кешбек-сервісів, CPA-мереж та блогерів.

Український ринок ecommerce в 2019 році

  1. В Україні середній чек на 22% менший, ніж в інших країнах Центральної та Східної Європи.
  2. Водночас частка доходу з мобільних пристроїв в Україні - навпаки, на 5% вище, ніж в регіоні. Це результат високого рівня проникнення систем мобільних платежів: Apple Pay, Google Pay, а також інших платіжних систем.
  3. Найбільше продажів в українському ecommerce припадає на контексту рекламу. Разом з органічним пошуком вони відповідають за 62% трафіку і 58% доходу.
  4. Розподіл доходу українських проектів за каналами трафіку: платний трафік (від реклами) – 35%, органічний (запити в пошуковиках) – 23,4%, прямий трафік (прямі заходи) – 12,2%, реферальний (з інших сайтів та від блогерів ) – 16%, email – 4,5%, соціальні мережі – 1%.

Які digital-канали були найбільш дохідними для українського ecommerce в 2019 році за категоріями

Електроніка. В 2019 році споживачі почали купувати більш дорогу техніку, ніж роком раніше. Середній чек в категорії виріс на $52.

Конкуренція за увагу користувача в цій ніші одна з найвищих і продовжує зростати. Це, в свою чергу, приводить до збільшення вартості залучення нових клієнтів.

72% доходу в категорії приносить контекстна реклама та органічний пошук.

Як заробляють українські інтернет-магазини 02

Fashion. Контекстна реклама і пошук в цій ніші дають найбільший відсоток трафіку і дохідності. Водночас email-розсилки та реферальний трафік також були в 2019 році потужними каналами продажів.

Як заробляють українські інтернет-магазини 03

Подорожі. А в ніші Travel основним джерелом трафіку та доходу є органічний пошук. Водночас платний пошук – на другому місці. У розрізі доходу - найвищий потенціал показують реферальний і email-канали.

Як заробляють українські інтернет-магазини 04

Автотовари. У цій ніші контекстна реклама дає найбільший відсоток трафіку та доходу. Це означає і високу конкуренцію між рекламодавцями за користувача. Тому бізнесу варто звернути увагу на органічний пошук, реферальний трафік та email-розсилки.

Як заробляють українські інтернет-магазини 05

Маркетплейси. Маркетплейси (OLX, Prom, Rpzetka та ін.) – драйвери росту ecommerce в Україні. Їхні переваги – пізнаванність майданчиків та великі маркетингові бюджети. Більше 50% трафіку маркетплейси отримують з органічного та пошукового трафіку.

Як заробляють українські інтернет-магазини 06

Книги. Специфічна категорія, в якій користувач, придбавши один раз книгу, може залишитися покупцем на все життя. Більшу частину трафіку і доходу в цій категорії приносить зв'язка SEO- і PPC-просування (реклама в пошуковиках). А просування через email значно перевищує середні ринкові показники по прибутку, зазначають в Promodo.

Як заробляють українські інтернет-магазини 07

Дитячі товари. В цьому сегменті 70% трафіку і доходу генерують платний і безкоштовний пошук. Найвищий потенціал за прибутковістю - у реферального каналу. Тому спеціалісти рекомендують знаходити нових клієнтів за рахунок інтеграції з блогерами.

Як заробляють українські інтернет-магазини 08

Товари для дому. У цій ніші - найнижча швидкість завантаження сайтів і показник конверсії серед всіх.

Водночас найбільшу частину доходу приносить контекстна реклама і реферальний канал, який генерує у вісім разів менше трафіку.

Як заробляють українські інтернет-магазини 09

Краса та здоров'я. Найбільш ефективним каналом у цій категорії є реферальний трафік, який дає 18% доходу при 6,8% трафіку. Однак більше 60% трафіку і продажів приходить з платного і органічного пошуку.

Як заробляють українські інтернет-магазини 10

Розваги. У цій категорії соціальні мережі показують вищу результативність, ніж в інших нішах на ринку. Основними драйверами трафіку і продажів для сфери розваг залишається платний і органічний пошук.

Як заробляють українські інтернет-магазини 11

Продукти. Органічна видача продовжує генерувати велику частина доходу та трафіку. Проте найвищий потенціал по прибутковості на 1% трафіку - у каналу email.

Як заробляють українські інтернет-магазини 12

Основні тренди українського ринку Ecommerce в 2020 році:

В цьому році кількість транзакцій з мобільних пристроїв перевищить показники декстопа. Відповідно бізнесу потрібно адаптуватися під ці зніми, щоб максимально спростити покупки користувачами з мобільних пристроїв.

Розвивайте свій бренд як в офлайні так і онлайн. Як зазначають в Promodo, брендовий і прямий трафік показують найвищий потенціал за прибутковістю. Саме тому варто поєднувати просування свого продукту одразу в декількох каналах.

Створюйте корисний контент, який вирішує завдання користувача. Вивчайте його потреби.

Будуйте комунікацію з користувачами таким чином, щоб вони очікували на ваше повідомлення, оскільки більшу частину покупок в 2020 році буде згенеровано користувачами, які вже знайомі з брендом.

Інвестуйте в креативний контент. Це допоможе виділитися на ринку.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику