БизнесЦензор

02.01.20 08:57

Без Джокера і Темного лицаря. Найкращі канали Telegram 2019 року

Автор: Юрій Віннічук

БізнесЦензор зібрав щорічний рейтинг перевірених часом українських каналів Telegram. Без анонімів, маніпуляторів, політиків та інфоциган.

Без Джокера і Темного лицаря. Найкращі канали Telegram 2019 року 01
ФОТО БізнесЦензор

В 2019 році український сегмент Telegram "вибухнув" через прихід брудних політичних технологій. Якщо раніше месенджер залишався тихою гаванню групи ентузіастів, то після виборів все змінилося – Telegram став основним інструментом боротьби за думки аудиторії.

Політичні сили та спецслужби почали використовувати анонімні канали Telegram для дискредитації опонентів. Буквально в однин момент з'явилися десятки анонімних каналів з аудиторією в десятками тисяч підписників (часто це просто боти) зі зливами компроматів, маніпуляціями, фейками та оціночними судженнями.

Ми віримо, що час таких "помийок" швидко закінчиться, а публічні канали з цінною інформацією продовжать розвиватися.

БізнесЦензор публікує щорічний рейтинг перевірених часом українських каналів Telegram. Без анонімів, маніпуляторів, політиків та інфоциган.

БІЗНЕС

В 2019 році бізнес вирішив не відставати від інтернет трендів і також перейшов в Telegram, часто не розуміючи, якої цілі їм варто досягати в цьому месенджері. Наприклад деякі корпорації почали критикувати опонентів через власні мережі анонімних каналів, або ж фінансуючи стороні канали.

Редакція БізнесЦензора виступає за публічну дискусію пороблених питань, коли всі учасники не ховаються на анонімністю. Саму тому ми відмовилися від рекомендації анонімів, або каналів які однобоко розкривають інформацію.

БізнесЦензорканал редакції про основні бізнес-події в країні з іронічно-саркастичними коментарями.

JUST Бізнес - канал про гроші простою мовою. На каналі знайдете пояснення зміни курсу гривні, аналіз податкових змін для бізнесу, новини про технології та маркетинг.

FINSTOP - оперативна інформація про міжнародний валютний ринок України та світу та короткі авторські замітки про фінансові тенденції від казначействі українського банку з 20-річним досвідом.

HugsFund - команда фінансистів ділиться знаннями і поглядом на економічну ситуацію в світі: аналіз трендів ринку капіталу, фундаментальні тенденції в світовій макроекономіці та ідеї для інвестицій.

ПОЛІТИКА

В 2019 році в політичному сегменті українського telegram з'явилося декілька мереж анонімних каналів, які політики з різних таборів використовують для дискредитації опонентів, маніпулювання свідомістю та інформаційних зливів неперевіреної інформації. БізнесЦензор вирішив не включати подібні канали в річний рейтинг. Ми рекомендуємо слідкувати за публічними ресурсами, чиї адміни відповідають за якість інформації власною репутацією.

Censor_net – телеграм сайту Цензор, де публікуються найважливіші події країни, ексклюзиви, аналіз події на Донбасі та свідчення безпосередніх учасників протистояння з Росією.

Телебачення Торонтоканал однойменного гостро-соціально-політичного проекту. Підписуйтесь на Telegram та Instagram Торонто (НІТ! Підпишіться на БізнесЦензор).

Sonya Koshkina (official)канал редакторки та журналістки Соні Кошкіної. Аналітика, політичні інсайди та прогнози. Її вирази в каналі стали інтернет-мемами в політичних колах.

Шрайк – про українську політику, вибори та владу від блогера Романа Шрайка.

LIFE STYLE

Конкурувати за увагу публіки з "сенсаціями" від політичних анонімів важко, але все ж ми знаємо декілька якісних каналів, які працюють в жанрі корисної інформації для читачів.

UaBrand - найбільший канал про українські бренди. На 100% авторський контент. Адмін каналу ретельно відбирає історії українських виробників, які в умовах засилля масс-маркету з Китаю і Бангладешу і контрабанди, створюють якісний продукт під брендом MADE IN UKRAINE.

LABA – цікаво про самоосвіту, бізнес, HR, маркетинг та інновації.

Територіяканал з цікавими неполітичними новинами про життя, культуру, подорожі, екологію, здоров'я, науку та їжу.

The Village Україна - канал про культурне життя в Києві, про людей та розваги.

DIGITAL MARKETING

Представники креативної індустрії найактивніші користувачі Telegram. Вони одними з перших почали створювати канали з корисною інформацією для ринку. Ми відібрали чотири канали з цієї теми, які орієнтуються на поширення корисної інформації без шуму від іфнобізсменів.

Digital masons - канал про інтернет-маркетинг. Новини, СММ, таргетована реклама та принципи роботи соцмереж.

Bazilik Media – канал про рекламну індустрію та digital.

БЛІЦдля спеціалістів з медіа та креативних індустрій. Гранти, стажування, вакансії, анонси лекцій та корисні тексти.

Vector - видання про digital, рекламу, дизайн та технології.

РОБОТА

Ми не прихильники виїзду українців на роботу в інші країні. Це вибір кожного і ми його поважаємо, але не будемо пропагувати трудову міграцію. Вважаємо, що працювати добре можна і в Україні. Тому публікуємо ресурси з високооплачуваними вакансіями.

Крезюмеробота в креативних індустріях.

Happy Monday – робота для IT-спеціалістів, маркетологів, менеджерів проектів.

+1 IT Вакансія - IT-вакансії з високою зарплатою. Адміни каналу допомогти з пошуком роботи або досвідченого виконавця під конкретний проект.

Junior дайджест dou.uaкурси, стажування від українських IТ компаній. Добірки вакансій для новачків в IТ та digital.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику