БизнесЦензор

01.11.19 09:14

Добірка корисних Telegram каналів про Київ

Автор: Юрій Віннічук

БізнесЦензор зробив добірку найкращих каналів Telegram про Київ та життя в ньому: новини, афіша, житло, мода, заклади, вакансії та можливості.

Добірка корисних Telegram каналів про Київ 01

Telegram став важливим додатком для сучасного мешканця Києва. Через месенджер ми спілкуємось з близькими, друзями та колегами. Дізнаємося новини та корисну інформацію про життя в столиці.

БізнесЦензор зробив добірку найкращих каналів Telegram про Київ та життя в ньому: новини, афіша, житло, мода, заклади, вакансії та можливості.

А ще рекомендуємо підписатися на наш канал БізнесЦензор - де раз на день наш редактор новин публікує добірку найважливіших новин зі своїми гострими та іронічними коментарями.


UaBrand (9,7 тис. підписників) - це найбільший телеграм канал про українські бренди, який не тільки розповідає про найкращих виробників українського одягу та взуття, але і ретельно підбирає цікаві події в Києві і публікує добірки кращих кавярень та ресторанів.

Афіша Києва (53 тис. підписників) - канал для жителів Києва. Що на каналі? Афіша, події, міські новини та знижки.

You can know more (2,5 тис. підписників) - все для креативних індустрій — гранти, стажування, вакансії, анонси лекцій та лінки на корисні тексти.

Наш Київ (5,1 тис. підписників) - стрічка важливих та актуальних новин столиці.

Де в Києві жити добре? (17,3 тис. підписників) - про новобудови столиці та передмістя: огляди житлових комплексів і будівельних норм, новини ринку первинного житла.

The Village Україна (5,3 тис. підписників) - канал однойменного видання про культурне та громадське життя в Києві, про людей та розваги.

Київ Автомобільний (5 тис. підписників) - новини та події на дорогах міста Києва з усіх доступних джерел.

Аффішер Києва (29 тис. підписників) - канал про життя в великому місті. Пише про те, куди сходити та на що подивитись в столиці.

Робота в Києві (15,2 тис. підписників) актуальні вакансії в Києві, корисні поради з працевлаштування.

Шукаю житло (2,3 тис. підписників) - канал блогера Сергія Нагорного, який систематично робить детальні відео-огляди київських новобудов та житлових комплексів.

dou_kyiv (5,8 тис. підписників) - канал про IT-події в Києві, новини, корисні поради, історії релокації та вакансії для IT-спеціалістів.

Киёв Фэшн Лавэз (5,3 тис. підписників) - іронічний канал про "високу моду Києва", скандали та плітки.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику