БизнесЦензор

09.08.19 09:12

ТОП–10 найкращих фінансових каналів в Telegram

Автор: Юрій Віннічук

БізнесЦензор зібрав десятку фінансових telegram каналів, які намагаються нести цінність читачам, а не просто відбирати час.

ТОП–10 найкращих фінансових каналів в Telegram 01

Telegram в Україні – росте. Все більше українців стає користувачами сервісу. Зростає і кількість каналів, які прагнуть наростити аудиторії. Але в гонитві за підписниками багато каналів забувають про якість і перетворюються на пожирачів часу.

Ми противники такого підходу і нещадно банимо подібних "інфоциган".

Водночас в українському сегменті Telegram багато каналів, які розуміють, що будуть потрібні читачам лише тоді, коли нестимуть певну цінність, вирішуватимуть якусь проблему.

БізнесЦензор зібрав нову добірку каналів, які не соромно рекомендувати. Цього разу це, на нашу суб'єктивну думку, найкращі фінансові Telegram канали України.

Just Бізнес (5 тис. підписників) – тут просто розповідають про гроші. На каналі пояснюють складні економічні процеси простою мовою. Канал веде заступник головного редактора БізнесЦензора Юрій Віннічук.

Про що можна прочитати на каналі? Про причини укріплення/падіння гривні, олігархів, податки та круті фінансові сервіси.

Finstop (3,2 тис. підписників) - канал учасника фінансового ринку з 20-річним досвідом роботи у казначействі банку. Він цікаво розповідає про причини коливання курсу і пише короткі нотатки про фінансові події в Україні та світі.

Що на каналі? Щоденна аналітика з міжбанку, вплив нарощування боргу на курс і прогнози з коливання курсу.

Mind ua (2,2 тис. підписників) – канал незалежного журналістського бізнес-проекту про економіку і фінанси.

Що на каналі? Актуальні новини та аналітика зі світу бізнесу, історії стартапів та зміни законодавства.

Розумні фінанси (3,7 тис. підписників) – розбираються, як правильно вести фінанси, планувати бюджет, та куди інвестувати.

Що на каналі? Як правильно вести власні фінанси, планувати бюджет і як бути багатим, заробляючи 10 тис. грн на місяць.

БОНУС! Канал БізнесЦензора (2 тис. підписників) - Якщо у вас немає часу слідкувати за новинами, але пропустити важливі все ж не хочете, то вам точно сюди. Щодня адмін нашого каналу в іронічній формі рефлексує на ключові події дня і отримує листи з подякою від читачів (і від хейтерів також).

Khtrader (2,7 тис. підписників) – авторський канал з аналітикою міжнародних фінансових ринків від трейдера з 6-річним стажем.

Що на каналі? Огляди міжнародних ринків, технічний аналіз, теорії та стратегії.

iPlan.ua (1,6 тис. підписників) - канал про інвестиції та планування власного бюджету.

Що на каналі? Про популярні методи інвестування, куди і як інвестувати, аналітичні звіти та прогнози фінансових інститутів.

Податки фізосіб в Україні (1,9 тис. підписників) - канал про податки фізичних осіб та ФОП, податкових резидентів України.

Що на каналі? Закони, новини від ДФС, НБУ та плани уряду.

Мінфін (8,9 тис. підписників) – канал про інвестиції. Розповідають про переваги та недоліки різних інвестиційних інструментів.

Що на каналі? Рейтинги банків та фінансових інструментів, способи переведення грошей, та куди вкладають гроші українці.

Hugs.fund (3 тис. підписників) – канал публікує аналітику українських та світових фінансових/фондових ринків.

Що на каналі? Аналітика зі світових ринків, торгові війни та макроекономічна стабільність України. 

Податки, бізнес, економіка (3,3 тис. підписників) – канал відповідно про податки, бізнес та економіку. Аналітика і тренди в Україні та світі.

Що на каналі? Про облікову ставку НБУ, податки, валюти та банкноти.

Бонус! Не варто обмежуватися лише економікою та фінансами. На наше життя сильно впливає і політика. Якщо вам важливо знати, що вони там роблять, то підписуйтесь на канал ТОПОвого видання в Україні - Цензор.НЕТ (2,8 тис. підписників)

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику