БизнесЦензор

31.07.19 08:53

Якими літаками українські авіакомпанії перевозять пасажирів

Автор: Ольга Прокопишина

БізнесЦензор зібрав моделі та вік літаків, які експлуатують українські авіакомпанії. Середній вік літаків українських авіакомпаній складає від 10 до 40 років.

Якими літаками українські авіакомпанії перевозять пасажирів 01

Влітку 2018 року голова Міністерства інфраструктури Володимир Омелян обіцяв ринку пасажирських авіаперевезень кардинальні зміни.

Сталось це після гучних скандалів з українськими авіакомпаніями, які регулярно зривали чартерні рейси, змушуючи туристів кілька діб поневірятися аеропортами. Зокрема, зіпсували літню відпуску клієнтам туроператора Oasis Travel та виконавця чартерів на його замовлення - авіакомпанії Bravo Airways.

Чи то через заборгованість туроператора перед авіакомпанією, чи через технічні негаразди з літаками та фінансові проблеми самої авіакомпанії, пасажири очікували рейсів кілька діб.

В ситуацію втрутився голова Міністерства інфраструктури, який пообіцяв:

1) оновити флот українських авіакомпаній: "все, що старше 20 років, літати в Україні не матиме права".

2) розробити пільгову лізингову програму із залученням держбанків "Аби флот можна було оновлювати швидше і якісніше. Хочемо залучити до цього компанію "Антонов", зокрема їх серію Ан-158, для здійснення спершу внутрішніх перельотів, а далі — і міжнародних".

3) розмістити на сайтах Мінінфраструктури і Державіаційної служби рейтинг авіакомпаній, який буде оновлюватись щомісяця.

"Кожен громадянин, туроператор, турагентство зможе побачити якісну аналітику з якою частотою виконується рейс, як часто є запізнення і обрати чи заплати на 50 доларів дорожче за путівку і мати вчасний виліт, чи зекономити і провести певний час в аеропорту прибуття чи відбуття", - сказав міністр.

Заплановане в життя не впровадили. Але отримати базову інформацію про флот компанії та про літак, який виконує ваш рейс, нескладно і зараз.

БізнесЦензор розповідає, як це зробити.

Як стверджують на профільному сайті airsafe.com, найбільш важливим показником безпеки польоту, є навіть не вік повітряного судна, а те, як перевізника регулює державний орган цивільної авіації. Авіакомпанії у розвинених країнах мають дотримуватись найжорсткіших правил безпеки.

В інших випадках/країнах пасажиру радять передусім керуватись здоровим глуздом – якщо авіакомпанія знаменита затримками рейсів, має велику кількість скарг від клієнтів та вже відомо про її фінансові проблеми – треба шукати їй альтернативу.

В Державній авіаційній службі України, що є уповноваженим органом з питань цивільної авіації в нашій країні, БізнесЦензору повідомили, що нагляд за технічним станом та експлуатацією повітряних суден здійснюється відповідно до міжнародних норм та авіаційних правил України шляхом проведення перевірок.

Всі літаки, які експлуатуються, незалежно від року випуску, внесені до Державного реєстру цивільних повітряних суден України, мають сертифікати льотної придатності та сертифікати перегляду льотної придатності.

Чіткого поділу авіакомпаній на регулярні та чартерні, кажуть в Державіаслужбі, не існує. Найбільші авіаперевізники, які виконують регулярні рейси, зазвичай виконують і чартерні, використовуючи ті ж самі повітряні судна.

Згідно наявної статистики за перший квартал 2019 року, в Україні працювало 14 авіакомпаній. Регулярні перевезення виконували вісім з них:

"Міжнародні авіалінії України" та "Роза вітрів" з групи "Приват" Ігоря Коломойського; авіакомпанія "Скайап" власників туроператора Join UP Юрія та Олександра Альби; "Атласджет Україна" турка Алі Мурат Ерсоя , вже згадана вище авіакомпанія "Браво", офіційним власником якої значиться Любов Орловська, проте компанію пов’язують з ліванцем Родригом Мерхежем; "Азур Ейр Україна", зареєстрована в Тячеві Закарпатської області на турецьку юрособу; "Мотор Січ" В`ячеслава Богуслаєва; "ЯнЕір" Олексія Янчука (компанії наведені у порядку зменшення обсягів перевезень).

Проте на ринку присутні також невеличкі авіакомпанії, які спеціалізуються виключно на чартерних перевезеннях.

Лише на нерегулярній основі здійснювали рейси авіакомпанія "Буковина" ліванця Родрига Мерхежа (зареєстрована за однією адресою з авіакомпанією "Браво"), компанія "Урга" з Кропивницького, яку пов’язують з колишнім міністром енергетики Едуардом Ставицьким, "Джоніка" Віталія Логінова та Віктора Тимошенко, "Скайавіатранс" Дмитра Саліхова та "ДРІМ ВІНД" Анатолія Кукси та Єгора Романенко.

Наскільки безпечно користуватись послугами таких невеличких перевізників, чи краще завжди надавати перевагу великій відомій авіакомпанії з більш сучасним флотом?

Якщо послухати теоретика Генріха Греве, професора підприємництва французької бізнес-школи та дослідного інституту INSEAD, автора статті "Будуть у збиткової авіакомпанії надійні літаки?", яку в свій час передрукувала велика кількість ЗМІ, все навпаки – менш успішні авіакомпанії особливо зосереджені на безпеці флоту, тоді як прибуткові –у меншій мірі.

"Це звучить як парадокс, але його легко пояснити. Авіакатастрофа та втрата людських життів дорого обходиться авіакомпанії. Успішна зможе впоратися з цими витратами, не виходячи з бізнесу, для менш прибуткової така подія стане фатальною. Безпека літаків – це також для них питання виживання", – вважає Греве.

З іншого боку, керуючись все ж таки здоровим глуздом, не зайве вивчити парк перевізника. Це відповість на питання щодо його технічних можливостей, можна легко зробити за реєстраційним номером літака.

Наприклад, на сайті www.planespotters.net таким чином подивимось історію двох 28-мирічних Boeing 737-300, з яких складається флот компанії "Дрім Вінд".

У звітному періоді вона займалась виключно чартерними перевезеннями та за їх об’ємом є першою з кінця.

Перше судно з жовтня 1990 року використовувала авіакомпанія United Airlines, яка у 2008 році зняла літак з експлуатації, він відстоювався на одному з летовищ Аризони.

В травні 2010 року –борт працював на іракських авіалініях Iraqi Airways. З червня 2018 року – обслуговує пасажирів української компанії "Дрім Вінд".

Аналогічно другий Boeing 737-300 з липня 1991 року був у флоті бразильської авіакомпанії Varig, у грудні 2012 року був виведений з експлуатації "Кубанськими авіалініями". Відстоювався у Харкові до вересня 2014-го.

Загалом на вітчизняному ринку авіаперевезень, якщо відкинути АНи та ЯКи 70-80-х років компанії "Мотор Січ", найчастіше пасажиру зустрінеться борт початку 2000-х виробництва компанії Boeing.

Насамперед Boeing 737. Він загалом наймасовіший літак, не лише в Україні, а й у світі ( 13 березня 2018 року доставили десятитисячний літак, залишались у замовленні більш ніж 4500).

У будь-який момент часу в повітрі знаходиться в середньому 1200 літаків і кожні 5 секунд підіймаються в повітря та сідають один 737-й.

Boeing 737 — загальна назва для більш ніж десяти моделей повітряних суден. Літак виробляється корпорацією Boeing з 1967 року.

В українському реєстрі повітряних суден присутні борти Boeing 737/300 та 400 – кінця 80-х початку 90-х років, Boeing 737 500 – 700 - 90-х років виробництва. Наймасовіший Boeing 737-800 – 32 борта -1999 – 2018 року випуску.

На 10 березня 2019 року у світі були втрачені 211 літаків Boeing 737. Загинули 5386 осіб.

Основним конкурентом Boeing 737 лишається сімейство Airbus A320. Літаки A320, А321 присутні у парках кількох українських авіакомпаній. В світі, на 26 лютого 2019 року, в результаті катастроф втрачено 42 літаки сімейства Airbus A318/319/320/321. Загинуло 1393 людини.

Літаки Embraer однойменного бразильського авіавиробника також використовують українські авіакомпанії. Наприклад, ERJ 190 розрахований на 98-114 пасажирів. Серійне виробництво розпочалось у 2002 році.

В цілому світі продали 559 цих літаків, сім з них, 2007-2013 року випуску, експлуатують "Міжнародні авіалінії України".

За даними сайту Aviation Safety Network, станом на 15 березня 2019 року в результаті катастроф та аварій в світі було втрачено 7 літаків Embraer E-Jet, загинули 79 осіб.

Чи Embraer ERJ 145 —вперше презентували на авіасалоні в Ле Бурже у 1989 році. Розроблялись як цивільні, так і військові моделі. Пасажирський літак розраховано на 44 пасажиромісць. Станом на січень 2012 року було випущено різноманітних модифікацій 708 одиниць. За даними сайту Aviation Safety Network, на 15 березня 2019 року через катастрофи та аварії були втрачені 8 літаків Embraer ERJ-135/140/145.

Одна пригода трапилась у квітні 2011 року з літаком української компанії "Аеросвіт": в аеропорту "Шереметьєво" під час посадки літак втратив шасі, нібито відказали гальма. Ніхто не загинув. Згідно реєстру, сім бортів знаходяться в експлуатації компанії "Роза вітрів".

Також з українського реєстру повітряних суден можна дізнатись, що у трьох авіакомпаній – "Буковина", "Анда Ейр" та Um Air, лишаються 9 американських літаків McDonnell Douglas MD-80 другої половини 80-х – початку 90-х років.

Цього авіавиробника вже давно не існує. Ще у 1996 році McDonnell Douglas злився з компанією Boeing. Виробництво останньої модифікації літака було завершено у 1999 році.

З початку 2000-х авіакомпанії світу виводять літаки з роботи передусім через великі витрати пального. Годинна витрата MD-80 складає 3200 кг/час, в той час як Boeing 737-800 , котрий вміщає більше пасажирів, витрачає в середньому 2500 кг/час.

За даними сайту Aviation Safety Network станом на 15 березня 2019 року в результаті катастроф та аварій з моменту запуску першого літака були втрачені 39 бортів McDonnell Douglas MD-80 усіх модифікацій. В цих аваріях загинуло 1446 осіб.

Остання подія з цією моделлю сталась у Києві в червні минулого року. Літак авіакомпанії Bravo з 169 пасажирами на борту виконував рейс Анталія – Київ, при посадці в аеропорту Жуляни викотився за межі злітно-посадкової смуги. З пасажирів ніхто не постраждав.

Літаки SAAB 340 однойменного шведського виробника кінця 80-х – початку 90-х років минулого століття знаходяться у парку авіакомпанії "Урга" (Кропивницький) та два борта у "Аероджет" (Одеса). За даними сайту Aviation Safety Network, в результаті катастроф та аварій були втрачені 20 літаків SAAB 340, загинуло 48 людей.

Як визначити більш надійні та безпечні моделі літаків? Зазвичай моделі пасажирських літаків рангують за кількістю авіакатастроф на мільйон польотів, такі рейтинги ви можете знайти на спеціалізованих ресурсах, виключаючи моделі, що жодного разу не потрапляли в пригоди з пасажирами, а саме:

БізнесЦензор зібрав моделі та вік літаків, які експлуатують українські авіакомпанії.

Міжнародні авіалінії України

Модель літака

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. посвідчення

Boeing 737-500

UR-GAS

25236

1993

31.10.2018

Boeing 737-500

UR-GAT

25237

1993

14.09.2018

Boeing 737-500

UR-GAW

24898

1991

30.08.2018

Boeing 737-800

UR-PSC

29662

2010

19.02.2010

Boeing 737-800

UR-PSD

29686

2010

07.05.2010

Boeing 737-800

UR-PSE

38119

2012

09.08.2013

Boeing 737-800

UR-PSF

38120

2012

09.08.2013

Boeing 737-800

UR-PSG

29038

1999

02.03.2017

Boeing 737-800

UR-PSH

29040

2000

18.03.2016

Boeing 737-800

UR-PSM

29674

2010

20.01.2016

Boeing 737-800

UR-PSN

28614

2000

25.03.2016

Boeing 737-800

UR-PSO

30628

2001

10.01.2018

Boeing 737-800

UR-PSP

28241

2001

20.11.2017

Boeing 737-800

UR-PSQ

28620

2000

03.08.2016

Boeing 737-800

UR-PSR

38124

2016

19.07.2016

Boeing 737-800

UR-PSS

35005

2009

15.02.2019

Boeing 737-800

UR-PST

37534

2009

19.02.2019

Boeing 737-800

UR-PSU

37542

2009

19.02.2019

Boeing 737-800

UR-PSV

35017

2009

19.02.2019

Boeing 737-800

UR-PSW

41536

2017

03.04.2017

Boeing 737-800

UR-PSX

34280

2006

05.05.2017

Boeing 737-800

UR-PSY

34281

2006

02.06.2017

Boeing 737-800

UR-PSZ

36820

2009

09.02.2018

Boeing 737-800

UR-UIA

38121

2017

21.12.2017

Boeing 737-800

UR-UIB

60175

2018

02.04.2018

Boeing 737-800

UR-UIC

63406

2018

16.03.2018

Boeing 737-800

UR-UID

60176

2018

10.05.2018

Boeing 737-900ER

UR-PSI

41534

2013

15.09.2016

Boeing 737-900ER

UR-PSJ

41535

2013

18.11.2013

Boeing 737-900ER

UR-PSK

36086

2009

11.04.2018

Boeing 737-900ER

UR-PSL

36087

2009

11.04.2018

Boeing 767-300

UR-GEA

25280

1991

01.04.2019

Boeing 767-300

UR-GEB

25530

1992

01.04.2019

Boeing 767-300

UR-GEC

25533

1992

05.06.2019

Boeing 767-300

UR-GED

25536

1993

18.11.2016

Boeing 777-200

UR-GOA

29402

2005

21.11.2018

Boeing 777-200

UR-GOB

28681

2001

02.05.2018

Boeing 777-200

UR-GOC

28686

2001

04.06.2018

Embraer ERJ 190-200LR

UR-EMF

19000069

2007

21.05.2019

Embraer ERJ 190-200LR

UR-EMG

19000088

2007

11.03.2019

Embraer ERJ190-100LR

UR-EMC

19000589

2011

27.06.2019

Embraer ERJ190-100LR

UR-EMD

19000602

2013

27.06.2019

Embraer ERJ190-100LR

UR-EME

19000614

2013

27.06.2019

Embraer ERJ190-100STD

UR-EMA

19000494

2011

04.02.2019

Embraer ERJ190-100STD

UR-EMB

19000501

2011

04.02.2019

Боїнг 737-300

UR-GBD

28659

1997

29.11.2018

Середній вік літаків – 13 років

Скайап

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. посвідчення

Boeing 737-700

UR-SQD

32413

2002

01.11.2018

Boeing 737-700

UR-SQE

30034

2003

08.04.2019

Boeing 737-800

UR-SQA

40150

2013

20.04.2018

Boeing 737-800

UR-SQB

40153

2013

20.04.2018

Boeing 737-800

UR-SQC

40146

2013

23.11.2018

Boeing 737-800

UR-SQF

40151

2013

22.12.2018

Boeing 737-800

UR-SQG

30071

1999

06.06.2019

Boeing 737-800

UR-SQH

30292

2004

19.04.2019

Середній вік літаків 11 років

Роза вітрів

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. Посвідчення

Airbus A320-212

UR-WRM

645

1996

20.11.2017

Airbus A320-214

UR-WRW

1860

2002

02.05.2019

Airbus A321-211

UR-WRT

0827

1998

27.04.2018

Airbus A321-231

UR-WRH

2462

2005

25.01.2018

Airbus A321-231

UR-WRI

2682

2006

25.01.2018

Airbus A321-231

UR-WRJ

1869

2002

19.12.2017

Airbus A321-231

UR-WRV

1207

2000

12.11.2018

EMB-145EP

UR-DNG

145394

2001

01.06.2017

EMB-145EU

UR-DNB

145094

1998

25.05.2017

EMB-145EU

UR-DNF

145404

2001

09.04.2019

EMB-145LR

UR-DNR

145641

2002

04.04.2019

EMB-145LR

UR-DNT

145709

2003

01.06.2017

EMB-145LR

UR-DPB

145250

2000

26.10.2017

Hawker 800XP/850XP

UR-PRT

258682

2004

28.05.2019

Hawker 800XP/850XP

UR-WRR

258617

2003

28.05.2019

Hawker 800XP/850XP

UR-WRS

258859

2007

28.05.2019

Середній вік літаків 17 років

Атласджет Україна

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. Посвідчення

Airbus A320-214

UR-AJD

1390

2000

27.04.2018

Airbus 320-232

UR-AJC

1663

2001

20.05.2016

Середній вік літаків 18,5 років

Браво

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. посвідчення

Boeing 737-500

UR-CGY

25737

1992

25.09.2018

Boeing 737-500

UR-CNE

24828

1990

29.09.2016

DC-9-83 (MD-83)

UR-COC

49808

1991

04.10.2017

DC-9-83 (MD-83)

UR-CPR

49946

1991

29.11.2016

Середній вік літаків 28 років

АзурЕйр

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. посвідчення

Boeing 737-800

UR-AZE

27984

1999

07.12.2018

Boeing 737-800

UR-AZF

30159

2000

19.04.2019

Boeing 737-800

UR-UTQ

30679

2003

06.03.2018

Boeing 767-300

UR-AZC

25077

1991

08.10.2018

Boeing 767-300

UR-AZK

28139

2001

24.04.2019

Боїнг 767-300

UR-AZD

25535

1993

20.08.2018

Середній вік літаків 21 рік

Мотор Січ

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. посвідчення

Ан-12Б

UR-11819

6344009

1966

26.08.2011

Ан-12БК

UR-11316

9346810

1969

26.08.2011

Ан-140

UR-14005

36525305021

2003

26.08.2011

Ан-2-100

UR-MSU

1Г17449

1977

04.06.2018

Ан-24РВ

UR-BXC

37308902

1973

26.08.2011

Ан-24РВ

UR-MSI

27307608

1972

26.08.2011

Ан-24РВ

UR-47297

07306610

1971

14.08.2014

Ан-74ТК-200

UR-74026

36547096919

1992

26.08.2011

Як-40

UR-MSX

9530642

1975

07.02.2017

Як-40

UR-VBV

9510540

1975

19.11.2018

Як-40

UR-88310

9940760

1980

26.08.2011

Середній вік літаків 41 рік

ЯнЕйр

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. посвідчення

Airbus 321-112

UR-COJ

0765

1998

18.07.2016

Боїнг 737-300

UR-CNF

27126

1992

04.12.2017

Боїнг 737-300

UR-COG

23937

1988

03.05.2018

Боїнг 737-400

UR-CNP

23980

1989

28.02.2018

Боїнг 737-400

UR-COI

24550

1989

21.09.2017

Боїнг 737-400

UR-CQX

24558

1990

19.06.2018

Середній вік літаків – 28 років

Буковина

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. посвідчення

DC-9-82 (MD-82)

UR-CRX

49798

1989

05.06.2019

DC-9-82 (MD-82)

UR-CSA

49891

1990

13.12.2018

Середній вік літаків 29,5

Урга

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. посвідчення

SAAB 340B

UR-APM

340B-230

1991

25.03.2019

SAAB 340B

UR-ELJ

340B-259

1991

25.03.2019

SAAB 340B

UR-ELQ

340B-239

1991

02.05.2019

SAAB 340B

UR-ELV

340B-242

1991

25.03.2019

SAAB 340B

UR-ELZ

340B-359

1994

02.05.2019

Ан-26Б

UR-ELE

12108

1982

09.06.2017

Ан-26Б

UR-ELI

14009

1985

09.06.2017

Ан-26Б-100

UR-ELB

14005

1985

09.06.2017

Ан-26Б-100

UR-ELD

14010

1985

09.06.2017

Ан-26Б-100

UR-ELF

12204

1982

09.06.2017

Ан-26Б-100

UR-ELH

129-08

1983

09.06.2017

Ан-26-100

UR-ELR

98-07

1980

09.06.2017

Середній вік літаків 32 роки

Джоніка

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. посвідчення

Боїнг 737-300

UR-CQW

29130

1999

20.09.2018

Боїнг 737-400

UR-CQY

26320

1994

12.07.2018

Боїнг 737-400

UR-CSV

27831

1994

12.04.2019

Середній вік літаків 23 роки

Дрім Вінд

Модель ПС

Держзнак

Зав. номер

Рік виготовлення

Дата видачі реєстр. посвідчення

Боїнг 737-300

UR-CRL

24717

1990

20.12.2018

Боїнг 737-300

UR-CRM

25048

1991

20.12.2018

Середній вік літаків 28,5 років

Скайавіатранс

Модель ПС Держзнак Зав. номер Рік виготовлення Дата видачі реєстр. посвідчення
Hawker Beechcraft Model 390 (Premier IA) UR-USA RB-235 2008 20.12.2018
Iл-76ТД UR-COZ 1,02E+09 1992 18.04.2019

Середній вік літаків: 19 років

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику