БизнесЦензор

03.01.18 11:29

Побажання українській владі від Героїв бізнесу

Автор: Дмитро Казанцев

Напередодні Нового Року БізнесЦензор поцікавився у героїв наших публікацій про те, з якими настроями вони закінчують рік, яке у них бачення майбутнього та що вони бажають українській владі у 2018 році.

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 01

Цілий 2017 рік БізнесЦензор знайомився з представниками малого та середнього бізнесу (МСБ). Ці люди будують Україну, створюють робочі місця, сплачують податки, виробляють додану вартість.

За представниками МСБ – майбутнє. Вони і є тим середнім класом, на якому тримається демократія. Чим більше в Україні буде МСБ, тим швидше ми будемо зростати та успішно конкурувати на зовнішніх ринках.

Напередодні Нового Року БЦ поцікавився у героїв наших публікацій про те, з якими настроями вони закінчують рік, яке у них бачення майбутнього та що вони бажають українській владі у 2018 році.

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 02

Андрій Ніколаюк – комерційний директор компанії "Етнопродукт", виробника органічної молочної продукції

2017 рік ми закінчуємо з позитивом. Є відчуття, що ми проходимо дно, тому очікуємо зростання економіки.

Ми в "Етнопродукті" в 2017 році запровадили нову технологію ґрунтообробітку та заготівлі кормів, купили нову техніку, тому очікую, що наші інвестиції дадуть повноцінну віддачу вже в 2018 році.

У планах – підвищити швидкість всіх внутрішніх процесів в нашому сільському господарстві. Ми в 2017 році провели інтернет по нашим основним місцям діяльності в селах, і запустили щоденний звіт з усіх операцій. Поки є підгальмовування, але очікую, що в наступному році це зміниться.

Побажання українській владі одне – не заважати і спрощувати ведення бізнесу в нашій країні, наприклад, прийнявши закон 6540 (про поліпшення інвестиційного клімату в Україні).

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 03

Андрій Закревський – власник нафтогазового консультаційного центру "Ньюфолк НКЦ" та виробник алкогольних напоїв під торгівельною маркою "Швейків"

Настрій в кінці року стримано-святковий: є передчуття того, що імітація змін у державі закінчується і все повертається знову, але з новим курсом гривні. Всі здобутки хочеться витратити на Новий Рік, але і валізи пакувати немає приводу. Держава "виконуючих обов’язки" не дає сподівань на сталий розвиток.

У 2018 році плануємо, закривши очі, продовжувати розпочаті справи. Сади і діти ростуть, незважаючи на невпорядкованість у документах – то нехай вони будуть зростати у любові та увазі, а не политими очікуванням.

Інституції, які нам нав’язують – вони кращі за "азіатчину" до якої ми звикли. Я бачу зрушення у дерегуляції економіки і політичні танці навколо посад. Рано чи пізно інституція переломить посадовців.

Тож бажаю всім політикам, які були у кабінетах до 2017 року, згинути назавжди, разом із своїми партіями та посадами, і щоб ніяка партія, з яким би акцентом вона не говорила, не змогла протягнути їх знову.

Бажаю всім провідникам економічних реформ, які зараз займають виконавчі посади – здоров’я!

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 04

Маркетолог бренду "Василь.ко", крафтового виробника ковбасних виробів – Роман Дзиговський

2017 рік ми закінчуємо у чудовому настрої. Перший рік активної присутності на ринку пройшов успішно, ми зайшли у ресторани та магазини Києва та Львова. Почали активно працювати з роздрібним клієнтом, удосконалили свої технології створення продуктів, зрозуміли як краще ростити угорських мангалиць у кліматі Львівщини, щоб вони плодились та набирали вагу.

Активно виводимо власну породу. Головне – що ми отримуємо дуже позитивний зворотній зв’язок від наших клієнтів, це надихає та дає сили рухатись далі.

Позитивним фактором є те, що наша політика створення 100% екологічного продукту є цікава для споживача.

Плани на 2018 рік – збільшувати поголів’я свиней на нашій фермі в Уневі, активніше виходити на ресторани та магазини натуральної та екологічної їжі у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі.

Українській владі можемо лише побажати мудрості та гідності. Ми дуже важко працюємо, щоб створити якісний продукт в Україні, створюємо робочі місця. Хочеться, щоб ми ніколи не жалкували про те, що створили бізнес саме в Україні.

Світ стає все більше відкритим, тож дуже сподіваємось, що вже незабаром ми зможемо гідно представляти нашу країну в найкращих ресторанах Польші, Чехії, Угорщини та інших країн.

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 05

Михайло Бойко – виробник арахісової пасти "ТОМ"

Настрій у нас прекрасний! Зараз гарячий сезон. Багато клопотів. Ми робимо ставку на автоматизацію процесів виробництва і оцифровування бізнесу. Впевнені що ті, хто не робитимуть цього сьогодні, не матимуть змоги розвиватись завтра.

Плани на 2018 рік – нові продукти, експорт арахісової пасти на нові закордонні ринки.

Побажання до влади – стимулювання підприємництва в Україні.

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 06

Павел Тулба – производитель грецкого ореха, фундука и трюфеля. Т-Ферма

Настроение хорошее, мы видим для себя большие возможности в следующем году. Многолетние культуры похоже в тренде. В планах запустить первый ореховый элеватор и зайти в Украине в сети.

Власти могу пожелать перестать "креативить" как украсть, мы всё видим и просто наблюдать не намерены. Также желаю побольше предметных статей, надо больше гласности для схемщиков, сделайте их знаменитыми.

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 07

Юрий Марчук – владелец КП "Садовод", один из крупнейших производителей спаржи

2017 год выдался очень тяжелым для аграриев. Экстремальные погодные условия не позволили собрать достойный урожай. У нас по фруктам потери до 95%. Так что радоваться особо нечему. В 2018 году планируем расширять свою плантацию спаржи и таким образом минимизировать риски погодных катаклизмов.

Власти хочется пожелать заняться наконец благосостоянием страны, а не только своим собственным!

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 08

Владелейц компании "Ф'ючефуд", производителя здоровых чипсов из семян льна – Павел Себастьянович

Мы учимся и растём. Рад, что наш продукт завоёвывает всё больше и больше симпатий на рынке. Рад хорошим отзывам и новым планам. В планы входит удвоить продажи в Украине и выйти наконец-то на экспорт.

Для власти пожелания есть: ликвидировать налоговую милицию, экономические подразделения в СБУ, ГПУ, МВД. Провести наконец-то налоговую реформу.

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 09

Артем Беленков – основатель компании SmartFarming , которая внедряет IT-технологии для аграриев

Настроение отличное, а планы амбициозные. Инвестируем в один проект, привлекаем инвестиции для другого, расширяем сервисы.

Пожелание властям – подарить всем в 2018 году земельную реформу.

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 10

Олександр Петренко - співзасновник мережі магазинів "Еко-Лавка" - продаж екологічних продуктів

Для нас 2016 рік став важким, тому, я вважаю, що 2017 рік для Еко-Лавки був набагато кращим.

У нас почистилася мережа, відійшли слабкі партнери, ми звернули увагу на ті магазини, які мали потенціал. Вони зробили добрий приріст.

На 2018 рік ми поставили план розвитку - запустити інтернет-магазин. Також плануємо розвивати своє власне виробництво, знаходити новий продукт.

Розглядаємо можливість запуску ще одного проекту, який буде заснований на принципі здорового фаст-фуду. Думаємо над ребрендингом наших магазинів.

Бажаю владі… Крім обурення у мене до цієї влади більше немає інших почуттів. Я дійшов до того, що не хочу дивитися телевізор. Ми активно допомагали майдану, мали надію, що щось зміниться. Наразі кредит довіри до влади вичерпався. Я навіть не хочу їм нічого бажати. Для мене ця влада - це хапуги. Вони роблять все, щоб було важко працювати. Не треба звертати на них увагу, а треба робити свою справу.

Побажання українській владі від Героїв бізнесу 11

Сергій Мільман – власник компанії YouControl, яка займається бізнес-розвідкою

Для нас це був непростий рік, з багатьма випробуваннями. Але нам вдалось вистояти та досягти вагомих результатів.

Мотивує, що нашу діяльність високо оцінює бізнес-спільнота та рекомендують органи влади, серед яких НБУ та ДФСУ. Також дуже приємно бачити результати нашого соціального напрямку: робота активістів та журналістів з не проходить дарма.

В планах надалі підтверджувати надійність нашої системи для перевірки контрагентів, стати стандартом галузі. Збільшити позитивний вплив на бізнес-середовище за рахунок впровадження нових інструментів на основі відкритих даних.

Побажання владі: припинити втручатися в бізнес-середовище, особливо за допомогою правоохоронних структур. Дати можливість бізнесу України розвиватись, примножуючи капітал держави. Бажаю усвідомлення того, що відкритість та прозорість – єдиний шлях до економічного зростання.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику