БизнесЦензор

30.12.16 09:52

Побажання українській владі від "Героїв бізнесу"

Автор: Дмитро Казанцев

Напередодні нового року Бізнес Цензор вирішив поцікавитися у героїв наших публікацій в рубриці "Герої бізнесу" про те, з якими настроями вони закінчують рік, яке у них бачення майбутнього та що вони бажають українській владі В Новому році.

цех,молочний

Валерий Парубочий, совладелец ТМ "Своє"

Настроение у нас боевое, но надежд на 2017 год мало. Уплата ПДВ в размере 100% для аграриев, увеличение минимальной заработной платы и, как следствие, увеличение налогов на фонд зарплаты указывают на то, что, не смотря на любые политические изменения, в стране сформирован правящий курс олигархическими группами. А о малом и среднем бизнесе только говорят.

Отсутствует обратная связь с госаппаратом. Но, надежда умирает последней. В новом году ждем, что, возможно, в работе правительства появится аналитическая составляющая и начнут проводить системные реформы, но пока что – это не реформы.

Что можно пожелать правительству, намерения которого понять из их действий невозможно? Ну может уйти в отставку?

Остается только пожелать себе и себе подобным находить силы и время для построения нормального гражданского общества и попытаться брать ситуацию в экономике в свои руки, а пока что нас не слышат и не замечают.

 мартинов5

Антон Мартинов, співвласник видавництва "Наш Формат"

Важко говорити про настрої після подій в банківському секторі "під Миколайчика". Настрій хитається, як маятник.

Очікування на 2017 рік позитивні. В Україні не будучи позитивно налаштованим – можна відразу викопати собі яму.

Українській владі і суспільству в новому році наснаги, відваги і холодного розуму для вирішення важких і важливих задач.

 любомир,гайдамака

Любомир Гайдамака, рибний фермер, засновник Vismar Aqua

Настрій реально прекрасний! В 2016 році вистрілив проект по аквакультурі, тому є впевненість, що в наступному році буде набагато краще. Реально неочікувана бізнес-активність, як для грудня!

В роботі кілька великих та інноваційних проектів, котрі в 2017 році почнуть втілюватися в життя. Постійно задаю собі питання: "Хто як не ми?".

2017 рік - рік, коли почнеться реальний розвиток аквакультури в Україні. Надіюся, що і по іншим напрямкам виробництва буде теж саме.

Українській владі бажаю бути відкритішими, не стидатися просити допомоги в бізнеса, бути простішими. Бажаю аби до влади приходили все більше компетентних людей із баченням прекрасного майбутнього нашої країни (плюс високу заробітню плату, аби вони себе почували людьми та не зарилися на чуже).

Вони точно зможуть побудувати кращу Україну. Бажаю очиститися від "баластних" некомпетентних чиновників, котрі просто заважають державним органам розвиватися та допомагати людям будувати країну для наших дітей.

 иванкин

Олексій Іванкін, власник IT-компанії "908.ua"

Ми в компанії "908.ua" звикли до позитиних настроїв, тому що більшість наших результатів в бізнесі залежить від нас. Ми батаго працювали в 2016 році, розвивали існуючий проект для всього світу — Stickerpipe, та створили новий сервіс для України — OpenDataBot.

Щодо прогнозів на наступний рік, то за рахунок інформаційних технологій та технологій сучасних медіа всі події прискорюються і "чорні лебеді", такі як обрання Трампа та націоналізація "Приватбанку", будуть відбуватися все частіше. Stay Tuned!

У мене немає очікувань від влади, а є побажання бізнесу відстоювати свої позиції та заробляти більше грошей.

щуклин

 Юрий Щуклин, владелец транспортно-логистической компании "Терминатор плюс"

Настроение – смесь оптимизма от необратимости перемен и пессимизма относительно их сроков, разочарование от потерянного времени.

Ожидания оптимистические: мы, совместно с западными партнерами и донорами, додавим нанятое нами правительство до проведения реформ.

И велика вероятность саботажа, отката к прошлому режиму с исходом активной части населения из страны.

Нынешней власти пожелать ничего не могу в связи с невозможностью ею далее удовлетворить запросы общества на реформы. Обществу желаю мудрости и терпения.

Подписывайтесь на БизнесЦензор в FacebookTwitter и канал Telegram

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику