БизнесЦензор

26.06.19 08:43

Правила безпечного переказу грошей через онлайн-сервіси

Що робити, щоб не потрапити в руки до шахраїв під час онлайн-переказу грошей?

За різними даними, постійно за кордоном перебуває від 2 до 5 мільйонів українців, які регулярно надсилають гроші рідним та близьким.

Прогнозують, що у найближчі сім років світовий ринок цифрових грошових переказів збільшиться у п’ять разів, а послуги переказу коштів сьогодні в Україні затребувані як ніколи.

За даними Національного банку України, минулого року загальна сума таких переказів склала еквівалент 8,3% ВВП усієї країни – біля $11 млрд.

За останни два роки, в Україні здійснено більше 800 тисяч переказів на суму понад 150 млн євро. Цього року кількість таких операцій складає біля 70 тисяч у місяць, а послугами онлайн-сервісів користуються понад 200 тисяч українців.

На жаль, через те, що зростає популярність онлайн-переказів, зростає також кількість випадків шахрайства. Тому так важливо бути впевненим у надійності та безпеці, коли надсилаєш грошовий переказ.

Компанії та банки, які надають послуги з онлайн-переказів, роблять все для того, щоб захистити своїх користувачів від можливих неприємностей.

Нещодавно у Великобританії банки підписали добровільний кодекс, за яким повертатимуть гроші клієнтам, що постраждали від дій шахраїв, але тільки в тому випадку, якщо вони притримувалися правил безпеки.

В Україні також існує система захисту користувачів банківських продуктів від шахрайських дій. Проте простіше запобігти неприємній ситуації.

Отже, фахівці виділяють кілька простих правил для того, щоб почуватися безпечно та не втратити свої кошти:

Також, потрібно пам’ятати, що якщо ваш близький друг чи родич пише вам з проханням терміново переказати кошти, обов’язково зв’яжіться з ним по телефону або в іншому мессенджері та з’ясуйте чи насправді йому необхідна ця сума.

Адже зломи аккаунтів, використання мобільного зв’язку та мобільних номерів, все частіше застосовують для того, щоб нелегально отримати кошти від довірливих користувачів.

Ці прості поради та рекомендації від фахівців дадуть вам змогу легко та надійно захистити власні кошти і забезпечити безпечне пересування фінансів в онлайн-середовищі.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику