БизнесЦензор

28.09.18 08:25

Що потрібно для розвитку бізнесу

Для успішного бізнесу вкрай необхідно враховувати психофізіологічні особливості працівників. Agile-менеджмент – ефективна практика системи управління

Рис.: zhazhda.biz

Як бізнесмен, часто стикаюся з проблемами ефективності менеджменту на підприємствах. Не тому, що там погані керівники, або щось подібне. Все дуже просто – багато хто ще не знає про систему Agile-менеджмент.

Щоб розвинути бізнес, кожен керівник стикається з безліччю запитань та проблем: від економічної та політичної складової до кваліфікаційних навичок персоналу. Втім, не кожен приділяє достатньо уваги людському фактору. І даремно.

Функціональна система – це залишок минулого століття, її ефективність дуже низька і становить менше 30%. Тому в компанії має бути впроваджена проектно-процесна система управління та принципи agile-management (ефективність біля 70%).

Як досягти максимального результату на практиці:

Що змінюється протягом впровадження нової системи:

Природньо, що прибутковість компанії зростає пропорційно підвищенню продуктивності. Якщо продуктивність була на рівні 30%, то через рік вона підвищиться до 70%. А, отже, і прибутковість зросте більш ніж вдвічі.

Як це працює на прикладі футбольної команди?

11 гравців мають виконувати чіткі процеси та досягати загальної стратегії гри із суперником. Для виконання системи необхідно враховувати організаційні і психофізіологічні фактори. Нападник не може ефективно працювати у зоні захисту чи бути воротарем.

Так само воротар не може бути ефективним нападником. Оптимальна проектна команда складається з 11 працівників, але за визначеною системою "гри" організації.

Що ще передбачає Agile-система? Насамперед, організацію праці невеликими групами (які роблять однорідну творчу роботу) в об'єднанні з їхнім управлінням. А також короткі цикли розробки продукту, які оновлюються в залежності від зміни потреб клієнта.

Основні пункти:

Взагалі впровадження цієї системи – це не є кінцевий стан, а, скоріше, спосіб мислення і життя.

Що це дає?

Приклад:

Традиційна пекарня Agile-пекарня
Рецептами займаються шеф і технолог. Думку кондитерів і продавців вони питати не будуть: першим дадуть готову інструкцію, другим - нову випічку. До створення рецептів залучили всіх, хто має працювати з новою випічкою: кондитерів, продавців, закупівельників, власника пекарні, шефа і технолога. І, звичайно, покликали покупців.
Про результат шеф і технолог повинні звітувати перед власником пекарні, а він – хвалити їх або лаяти. У пекарні немає начальників, все разом відповідають за результат.

Висновком усіх принципів роботи Agile-системи можна назвати маніфест самих розробників:

"Люди і взаємодія важливіше процесів та інструментів. Працюючий продукт важливіше вичерпної документації. Співпраця з замовником важливіше узгодження умов контракту. Готовність до змін важливіша попереднього плану".

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику